O firmě

Jsme strategickým partnerem firmy Genie pro prodej pracovních plošin pro 15 zemí Evropy

Firma STATECH,  s. r. o., vznikla na konci roku 2005. Svou činnost jsme započali v roce 2006, kdy jsme se věnovali spíše pronájmu pracovních plošin. V prosinci téhož roku jsme začali prodávat a provádět servis pracovních plošin Genie a v průběhu dalšího roku jsme se stali zastoupením dalších výrobců pracovních plošin, italských automobilových nástaveb ISOLI a speciálních pásových a přívěsných plošin TEUPEN. Během krátké doby jsme si dokázali získat mnoho zákazníků v oblasti prodeje, pronájmu a servisu pracovních plošin.

Spojili jsme se s nejlepšími

V dubnu 2011 došlo k posílení našich pozic na českém trhu spojením se zahraničním partnerem, belgickou firmou TVH. Firma TVH patří k významným firmám ovlivňující prodej ND pro vysokozdvižné vozíky, pronájem pracovních plošin a  vysokozdvižných vozíků. V roce 2009 se nám podařilo dostavět novou centrálu pro pracovní plošiny v ČR, která je jedním z nejmodernějších servisních zařízení ve střední Evropě.

Můžete se na nás plně spolehnout

V současné chvíli zde naleznete školící středisko, prodejnu náhradních dílů, servisní zázemí pro plošiny, dispečink pracovních plošin pro celou ČR a veškeré technické zázemí nutné k prodeji a pronájmu pracovních plošin. Věříme, že u nás naleznete to, co jste jinde zatím marně hledali.